Семінар-практикум учителів української мови та літератури й шкільних бібліотекарів
Практика поширення і впровадження передового педагогічного досвіду шляхом проведення семінарів-практикумів кращими вчителями, бібліотекарями шкіл району, запроваджена методичним кабінетом відділу освіти Татарбунарської районної державної адміністрації, втілюється успішно в багатьох школах району.
22 листопада 2019 року в Баштанівському НВК відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів та вчителів української мови і літератури.
Шкільна родина радо та гостинно зустріла гостей семінару. Заступники директора з навчально-виховної роботи Яковенко О.А. та Ющенко Ж.М. розповіли про заклад, ознайомили учасників семінару з системою роботи шкільної бібліотеки, вчителя української мови та літератури.
Галюрова О.М., шкільний бібліотекар Баштанівського НВК виступила з презентацією з досвіду роботи «Діяльність бібліотеки щодо формування у дітей морально-етичних цінностей і усвідомлення гуманних норм міжособистісних стосунків як протидії булінгу». Під час практичної частини семінару, Оксана Миколаївна використовувала інноваційні форми роботи: експрес – проект «Соняшник» та технологію «Сторітеллінг». Учасники продемонстрували свою творчість і креативність.
На уроці української мови у 8 класі, вчитель Дерменжи Г.І. створила оптимальні умови для розвитку комунікативної компетентності учнів, вдало дібрала форми, методи, технології для успішного засвоєння навчального матеріалу учнями. Презентувала досвід роботи щодо реалізації комунікативно-діяльнісної та інших змістових ліній на уроках української мови.
Учасники семінару відвідали виховний захід «Стара казка на новий лад», глядачі отримали задоволення від майстерності учнів-артистів.
Також відбулося засідання круглого столу, на якому колеги обмінялись враженнями щодо відвіданих заходів та на згадку отримали подарунки, зроблені власноруч Галюровою Оксаною Миколаївною.
Присутні висловили щиру подяку організаторам семінару: адміністрації школи, Галюровій Оксані Миколаївні, шкільному бібліотекарю, Дерменжи Галині Іванівні, вчителю української мови та літератури, усім задіяним учителям і учням.
Кожен з учасників семінару отримав для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження у педагогічній діяльності.