A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти
Татарбунарської міської ради

Семінар завучів у Школі успіху…

Дата: 03.12.2019 16:43
Кількість переглядів: 717

29  жовтня 2019 року в КЗ "Дивізійська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбувся семінар-практикум  заступників  директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району за інноваційною формою – методичний коворкінг в режимі відкритих студій районного технологічного парку із інновацій в управлінській діяльності.

Фото без опису

У фойє школи гостинно, креативно та яскраво привітала шкільна родина учасників семінару в першій локації «Шкільна держава успіху».

Фото без опису

Присутні ознайомилися з досвідом роботи адміністрації освітнього закладу щодо визначення пріоритетів і планування роботи з реалізації колективної науково-методичної проблемної теми в усіх структурних підрозділах, самопроєктування вчителями власної діяльності, апробацією розроблених моделей з реалізації проблемної теми.

Фото без опису

Здивувала та приємно вразила гостей локація «Українська господа».

Фото без опису

Презентаційний месендж у локації «Будівельний освітній методичний майданчик» здивував усіх учасників семінару. Витовтова Альбіна Андріївна, завідувачка райметодкабінету, професійно ознайомила з маркетингом освітніх послуг шкільного методичного кабінету в умовах реформування сучасної освіти; Колесник Лілія Федорівна, директор школи, на прикладі свого закладу показала надання якісних освітніх послуг в умовах реформування Нової української школи; Дроботенко Ольга Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, поділилася досвідом роботи щодо ефективної діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу.

Фото без опису

У просторі Нової української школи  показали інтеграцію навчальних предметів як засіб формування у молодших школярів цілісності сприйняття навколишнього світу Проноза Ельвіра Олегівна, вчитель 1 класу, Шульга Світлана Петрівна, вчитель мистецтва, професійно продемонстували інтегроване заняття «Капітошка», на якому показали активні й інтерактивні форми проведення ранкових зустрічей. Рекс Галина Іванівна, вчитель 1 класу, Кушніренко Вікторія Терентіївна, учитель-логопед, цікаво, пізнавально та незвичайно провели інтегрований урок з навчання грамоти та логопедичне заняття щодо реалізації компетентнісно-інтеграційного підходу у процесі викладання навчальних предметів Нової української школи. Першокласники вивчали нову букву «ер» та вправлялися у правильній вимові звука [р]. Завершальним етапом у цій локації був педагогічний брейнстормінг – засідання шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, під час якого Шабанєвич Валентина Федорівна вдало висвітлила принципи класифікації інтегрованих уроків, практичні поради щодо їх проведення в умовах реформування сучасної освіти, залучила всіх учасників до творчої співпраці.

Фото без опису

У локації з наступності розвитку мовленнєвих компетентностей учнів 5, 11 класів під час викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу: від перехідної ланки до простору випускника та історична доля народу в контексті сучасності Гордієнко Людмила Георгіївна, вчитель християнської етики, майстерно продемонструвала інноваційні форми та методи роботи щодо розвитку усного мовлення учнів на основі християнсько-етичного виховання та на прикладі трагічної сторінки українського народу – голодомору 1933 року. З метою підготовки учнів 11 класу до написання власного висловлювання з української мови та листа з англійської мови в зовнішньому незалежному оцінюванні вчителі української мови та літератури Кугут Ольга В’ячеславівна й англійської мови Желєзняк Людмила Дмитрівна залучили дітей до творчої співпраці.

Фото без опису

У локації природничо-математичного циклу педагоги: Літвінова Анфіса Григорівна, Пономаренко Людмила Валентинівна, Дроботенко Ольга Миколаївна ефективно впроваджували компетентнісно-діяльнісний підхід у викладанні предметів у контексті нової парадигми освіти. З метою розвитку практичних знань учнів в умовах інтеграції предметів учитель біології Літвінова Анфіса Григорівна презентувала відеокаст проєкту «Опале листя: користь чи шкода». Керівник шкільного методоб’єднання Пономаренко Людмила Валентинівна долучила всіх учасників до засідання інноваційного майданчика «Моделювання компетентностей в освітньому просторі».

Фото без опису

В актовій залі школи відбувся виховний захід «Гарбузовий Fest», який продемонстрував тісну партнерську взаємодію всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, батьків, учителів, громадськості.

Фото без опису

Заступники директорів закладів загальної середньої освіти відзначили високу підготовку та проведення методичного заходу та висловили щирі слова подяки всьому педагогічному колективу.

Фото без опису

Людмила Жулавська, методист райметодкабінету відділу освіти

 


« повернутися

Вхід для адміністратора