Нові грані: взаємодія дошкільної та середньої освіти в сучасних умовах
9 травня 2024 року міський голова Андрій Глущенко, начальник відділу освіти Ольга Вихристюк, працівники відділу освіти та Центру професійного розвитку, керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти Татарбунарської міської та Лиманської сільської рад завітали до Струмківського ліцею на семінар-практикум «Нові грані: взаємодія дошкільної та середньої освіти в сучасних умовах».
Захід розпочався з яскравого привітання гостей учасниками освітнього процесу закладу.
Андрій Глущенко та Ольга Вихристюк привітали всіх присутніх, побажали плідної, результативної роботи та професійного спілкування.
Учасники заходу мали можливість підвищити рівень своєї управлінської компетентності щодо вироблення моделі сучасної ефективної школи на засадах педагогіки партнерства, наступності між усіма ланками освіти у компетентнісному полі Нової української школи на досвіді роботи дирекції й педколективу закладу.
Директор школи Олена Яковенко ознайомила гостей з історією школи, основними напрямками роботи закладу, здобутками педагогічного та учнівського колективів, провела інформаційну екскурсію закладом.
Упродовж семінару керівники закладів освіти розглянули питання щодо шляхів реалізації принципу наступності дошкільної та початкової освіти, початкової та середньої ланки. Активно долучилися до управлінського квесту «Путівник керівника»; ознайомилися з новою соціально-педагогічною роллю директора у парадигмі освітньої реформи (Олена Яковенко, директор закладу); проблемами наступності в підготовці старших дошкільників до навчання в умовах НУШ (Тетяна Тимошенко, заступник директора дошкільного підрозділу); стали учасниками тренінгу «Розвиток резильєнтності» за моделлю «BASIC Ph» та відвідали клас безпеки (Оксана Лошкарьова, практичний психолог); завітали на позашкільний захід «Сходинками шкільного життя» (Ольга Пантелеймонова, заступник директора з виховної роботи; Ольга Гач, педагог-організатор).
Учасники заходу отримали дієві рекомендації щодо наступності дошкільної – початкової – середньої ланок у компетентнісному полі Нової української школи, відзначили професійну компетентність, методичну підготовку, науковість в роботі з педагогами, інноваційний підхід в управлінській діяльності директора закладу та її команди. Відзначили кваліфіковану підготовку заходу, проведеному на високому організаційному, науково-методичному рівнях, який носив навчальний і практичний характер.
Ольга Вихристюк, начальник відділу освіти, Марія Паладій, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, підвели підсумки семінару-практикуму та побажали організаторам і його учасникам подальших злетів на освітянській ниві, партнерської взаємодії всіх учасників освітнього процесу, мирного неба над головою та довгоочікуваної перемоги.
Україна понад усе! Разом до перемоги!